Batışehir Klima Servisi

Batışehir Klima Servisi :  Batışehir için hızlı güvenilir bir klima tamir, montaj, bakım servisine ihtiyacınız varsa size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası 0212 geçici olarak servis dışı 

Neler yapıyoruz : Klima montajı, demontajı , klima sökme takma, klima bakım, klima yer değiştirme, klima tamir, klima gaz dolumu gibi a’dan z’ye klima servis ihtiyacınız için size bir telefon kadar yakınız.

Batışehir Klima Servisi
Batışehir Klima Servisi

Batışehir Klima Arıza Servisi

Klima arızalarını dert etmeyin bize bırakın.

İstanbul Bağcılar Batışehir’deki konut ve iş yerlerine 15 yıllık tecrübesiyle klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Klimanız en çok ihtiyacınız olduğu zamanlarda arıza yapabilir uzman personelimiz size etkili çözümler sunarak onayınızla klima arızanızı giderir size ve kendimize zaman kazandırmak ve işin hakkını vermek temel hedefimizdir.

Devamını Oku

İstoç Klima Servisi

İstoç Klima Servisi : İstoç Bağcılar  için profesyonel klima arıza,montaj ve bakım servisi , Onbeş yıllık deneyimimiz ve uzman  teknik personelimizle sizlere özel İstoç klima servisi  olarak hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. İstoç toptancılar çarşısı için klima, klima,vrf,fancoil servisi.

İstoç Klima Servisi

İstoç Klima Tamir

İstoç klima tamirine ihtiyacınız için İstoç klima servisileri  arasında doğru seçim. Klima arızanız yerinde tespit edilir onarılır. Parça değişiminde 1 yıl garanti verilir.

Devamını Oku

Mahmutbey Klima Servisi

Mahmutbey Klima Servisi : Mahmutbey Bağcılar için özel servis klima arıza,montaj ve bakım servisi ihtiyacınız için modern ekipmanlarla donatılmış teknik servis ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktan onur duyarız. Eski adı Kalafaki olan Mahmutbey eskiden Bakırköy’e bağlı iken daha sonra Bağcıların ilçe olarak ayrılmasıyla Bağcıların mahallesi olarak belirlenmiştir.

Mahmutbey Klima Servisi

Mahmutbey Klima Tamiri

Mahmutbey için klima tamircisi klimanızda yaşanan tüm teknik problemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Parça değişiminde 1 yıl garanti verilir.

Devamını Oku

Güneşli Klima Servisi

Güneşli Klima Servisi

Güneşli Klima Servisi : Güneşli Bağcılar ve çevresi için profesyonel klima arıza,montaj ve bakım servisi arıyorsanız 15 yıllık deneyimimiz ve güler yüzlü  teknik personelimizle sizlere özel Güneşli klima servisi  olarak hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Eskiden Bakırköy’e bağlı olan Güneşli daha sonra Bağcılar’a bağlanmıştır. Sürekli gelişen Güneşli semti Bağcılar belediyesini içinde barındırmaktadır. Bölgede son dönemde kentsel dönüşüm  tüm hızıyla sürmektedir. Bir çok projeye ev sahipliği yapan Güneşlide eski 4-5 katlı evlerin yerine 13-14 katlı binalar yapılmaktadır.

Güneşli Klima Servisi

Güneşli Klima Tamir

Güneşli klima tamircisi ihtiyacınız için profesyonel teknik yardım almak için bizi arayınız. Klima arızası yerinizde tespit edilir. Sizden onay alınarak arıza tamir işlemine başlanır eğer parça değişimi gerekiyorsa stoklarımızdan yada tedarikçilerimiz vasıtasıyla hızlı parça teminine gidilir zamanınızın kıymeti bilinerek klima arızası giderilir. Parça değişiminde 1 yıl garanti verilir.

Devamını Oku